Розпочато набір в групи!

image education team

Англійська для дорослих і дітей

Якщо вирішили заговорити іноземною мовою або підтягнути наявні знання, то ви на правильному шляху. Вивчення англійської з нами - це гарантований результат. Ми пропонуємо:

 • навчання за сучасними методиками;
 • підвищення рівня володіння іноземною мовою;
 • позитивний результат після проведення декількох занять;
 • доступність;
 • результативність при довгостроковому співробітництві.

IMAGE EDUCATION (Імідж Освіта) - модернізовані професійні курси англійської мови, орієнтовані на результат. Школа працює з 1991 року і успішно навчає іноземній мові велику кількість людей.

Сучасна англійська стала доступною для вивчення. Імідж Освіта - це гарантія результату плідної співпраці.

У процесі навчання ми застосовуємо сучасні методики, комбінуємо уроки. Поповніть свої знання під час захоплюючого проведення часу. Досвідчені викладачі допоможуть вивчити англійську в стислі терміни.

Легкість, комфорт і прийнятна ціна гарантовані. Мінімальна кількість домашніх завдань не буде навантажувати, а підбір групи чітко відповідає рівню. Наші викладачі досконало володіють іноземною мовою. Ми готові допомогти в граматиці і проконтролювати правильність вимови.

Перевагою школи вважається низька вартість курсів і результативність групового навчання. На завершальному етапі ви отримаєте сертифікати TOEFL, IELTS, Cambridge ESOL, що підтверджують майстерність володіння сучасною іноземною мовою. Англійська з нами - це не тільки отримання ліцензованого відповідного документа, але і володіння мовою на професійному рівні.

Ми пропонуємо

Спілкування з партнерами вимагає розуміння мови. Успішність розвитку кар'єри безпосередньо залежить від знання іноземної. Вивчення англійської мови в нашій школі орієнтоване на вікові особливості учня і його рівень володіння мовою. Ціна залежить від тривалості курсу. У нас проводяться:

 • курси для дорослих;
 • для дітей;
 • навчання за індивідуальною програмою;
 • корпоративне навчання;
 • підготовка до міжнародних іспитів;
 • профільні програми;
 • розмовні клуби.

Уроки з вивчення іноземної мови для дорослих проводяться за зручною методикою. Вивчення проходить нерозривно, а учень отримує повний пакет знань. Англійська мова для дітей проходить в ігровій формі.

Кожна дитина оточена турботою і увагою. Індивідуальний підхід дозволяє правильно організувати настрій на навчальний процес і полюбити іноземну мову. На індивідуальних уроках можлива робота за персональним графіком з попередньо визначеними цінами.


Переваги роботи з нами

Навчання англійській разом з нами - взаємодія з професіоналами з багаторічним досвідом. В нашій школі ви отримаєте знання, які не надасть приватний репетитор. Ціна уроків прийнятна. Якщо необхідно в короткі терміни опанувати іноземну, вивчити специфічну термінологію і корпоративний сленг, то наші курси допоможуть в цьому.

Позитивні сторони співпраці з нами:

 • професійне навчання;
 • застосування авторських методик;
 • міні-групи з одним мовним рівнем;
 • респектабельність;
 • відповідність міжнародним стандартам;
 • ліцензовані послуги.

Ми маємо величезний досвід, є авторизованим кембриджським центром з підготовки до міжнародних іспитів, пропонуємо ліцензовані послуги і гарантуємо результат в короткі терміни.

Хочеш почати вивчати англійську вже зараз? Заповни електронну форму, пройди тестування і отримай компетентну консультацію. Пройди найефективніші курси, вибери свою програму і підтягни свої знання іноземної разом з нами.


АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ДОРОСЛИХ
Детальніше +

АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Імідж Освіта чітко розуміє потреби дорослих людей. До Ваших послуг всі мовні рівні, групові та 1 + 1 програми. Здивує і легка методика вивчення англійської. З її допомогою англійська для дорослих вивчається цілісно, а не поверхово. Не втрачайте свій час і займайтеся по системі школи англійської мови Імідж Освіта ...

АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ДІТЕЙ
Детальніше +

АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ДІТЕЙ

Ваша дитина не тільки полюбить англійську мову, а й вивчить її швидко та досконало! Кожна дитина буде оточена увагою і турботою, завдяки чому вона полюбить сам процес навчання. Уроки англійської для дітей базовані на інноваційній методиці, що застосовується в багатьох розвинених країнах.

ІНДИВІДУАЛЬНЕ НАВЧАННЯ
Детальніше +

ІНДИВІДУАЛЬНЕ НАВЧАННЯ

Дорого, але якісно! Саме ці слова характеризують Ваші індивідуальні заняття з висококваліфікованим професіоналом Імідж Освіти. Від помірного інтенсиву до Non-Stop English. Можливість заморожування коштів і відпрацювань за іншим графіком - все для Вас!

КОРПОРАТИВНЕ НАВЧАННЯ
Детальніше +

КОРПОРАТИВНЕ НАВЧАННЯ

Кожна компанія вкладає в своїх працівників і хоче бачити результат. Імідж Освіта - компанія результату! Як повноправний член Європейської Бізнес Асоціації з першого року її заснування, компанія демонструє європейську якість сервісу на ринку України! Замовляйте програму і Ви залишитеся задоволені!

24

 

ЗА 27 РОКІВ УСПІШНОЇ РОБОТИ НА РИНКУ УКРАЇНИ

 • Понад 300 компаній пройшли успішне навчання в Image Education
 • 12 000 слухачів змінили на краще своє майбутнє
 • Офіційно отримано статус авторизованого центру з підготовки до міжнародних іспитів в Україні від Кембриджського університету
 • Компанія увійшла в п'ятірку кращих курсів по підготовці до міжнародних іспитів
 • Отримано диплом за найсучасніше та найефективніше комплексне навчання іноземними мовам від Міністерства освіти і науки України
 • Отримано бронзовий сертифікат від Британської ради за лідерство в міжнародній програмі Addvantage

 

ПЕРЕВАГИ, ПРО ЯКІ ВИ ПОВИННІ ЗНАТИ

ДИВИТИСЬ ДЕТАЛЬНІШЕ -
Ліцензовані послуги

Ліцензовані послуги

Ліцензія ГУОН №575416-АЕ терміном дії до 2020 року

Read more

Міжнародний стандарт

Міжнародний стандарт

Всі програми відповідають "Загальноєвропейським Рекомендаціям з мовної практики Ради Європи"

Read more

Сертифікований центр

Сертифікований центр

Імідж Освіта має статус авторизованого центру Кембриджського університету в Україні з підготовки до міжнародних іспитів

Read more

Гарантії - синонім надійності

Гарантії - синонім надійності

Договір має ряд твердих письмових гарантій, які дають впевненість у правильності вибору

Read more

Чесні відносини з клієнтом

Чесні відносини з клієнтом

У разі припинення навчання, всі невикористані кошти повертаються в повному обсязі

Read more

Міні-групи - запорука успіху

Міні-групи - запорука успіху

У навчанні якість і кількість тісно пов'язані. Групи в Image Education тільки по 6-10 учнів і лише одного мовного рівня

Read more

Професіоналізм

Професіоналізм

Це дуже суттєвий момент, який відрізняє курси-початківці від професіоналів. Традиційно висока якість, перевірена досвідом

Read more

Унікальна методика

Унікальна методика

Image Education є автором тренінгової методики в Україні з 1991 року. Вона розрахована на максимальну економію часу при вивченні англійської

Read more

Респектабельність

Респектабельність

Image Education є повноправним членом Європейської Бізнес Асоціації, Британо-Української Торгової Палати, Української Асоціації Якості та ін.

Read more

ВІДГУКИ

ДИВИТИСЯ ВСІ ВІДГУКИ -
 • Олександр Кучеренко, Директор департаменту розвитку персоналу Райффайзен Банк Аваль
  Олександр Кучеренко, Директор департаменту розвитку персоналу Райффайзен Банк Аваль
  "Від імені ВАТ "Райфайзен Банк Аваль" надаємо високу оцінку майже трирічній плідній співпраці з СП Імідж Освіта. Спільно були реалізовані успішні проекти з вивчення та поглибленого володіння...
  Детальніше +
 • Сергій Квіт, Міністр Освіти і Науки України, Президент Національного Університету
  Сергій Квіт, Міністр Освіти і Науки України, Президент Національного Університету "Києво-Могилянська Академія" (2007-2014 рр.)
  "Могилянка співпрацює з СП Імідж Освіта вже 20 років. Не так легко зараз мати такого професійного та надійного партнера. Головною підставою нашої тривалої і плідної співпраці виступає професіоналізм...
  Детальніше +
 • Ігор Рогошевський, Президент Української Асоціації Менеджмент Консультантів
  Ігор Рогошевський, Президент Української Асоціації Менеджмент Консультантів
  "В силу постійної участі в міжнародних проектах, я пройшов спеціальний курс удосконалення бізнес-англійської мови в Імідж Освіті, навчаючись у групі. Чудовий контингент учнів та викладачі залишили в...
  Детальніше +

Питання та відповіді

Методику тренінгового інтенсиву. Вона розрахована на невеликі групи і моментально змітає будь-які бар'єри у студентів. Це Комунікативна техніка навчання з мінімальними домашніми завданнями. У Вас в руках опиниться інструмент більш швидкого вивчення англійської мови, в порівнянні з будь-якими курсами Києва!
До п'яти місяців - і Ви на щабель вище! Починаючи з нульового, є ще три основних і два додаткових: 1. Starter 2. Elementary 3. Pre-Intermediate 4. Intermediate. Якщо Ваша мета - отримання міжнародного сертифікату з англійської мови, існує ще два рівні: 5. Upper-Intermediate і 6. Advanced. Якщо Ви в школі добре вчилися, то Ваш старт буде не нижче 4 рівня!​
Сертифікат отримають всі, хто пройшов хоча б один рівень навчання в компанії . Сертифікат Імідж Освіти міжнародного зразка. Його добре знають в посольствах та комерційних компаніях. Є окрема підготовка до отримання цільових міжнародних сертифікатів IELTS, TOEFL, PET, KET, FCE, CAE, CPE, BEС і тд.
Так, є: в повному обсязі і протягом найкоротшого терміну: п'ять днів. Ця норма відрізняє компанію від багатьох мовних шкіл Києва. Вона закріплена Правилами навчання!
Один або два на індивідуальних проектах і вісім або максимум десять на групових. Цей стандарт ніколи не порушується і закріплений Договором!
Професіонали. Це люди різних національностей. Вони відібрані тільки за одним критерієм: спеціальною освітою та вмінням навчити. Це професіонали, які люблять і знають свою справу! Один з них - Ваш!
Так є. Вони ефективні в практиці мови. Партнери-іноземці - це прекрасні комунікатори із США і Британії та інших країн. Дуже швидко Ваша англійська здивує всіх оточуючих!
Тільки новітні підручники провідних світових видавництв: Oxford, Longman, McMilan та інші. Всі вони доповнені креативністю викладача. Підручники на всіх курсах України однакові, а ось рівень викладачів - різний. Вивчайте англійську мову тільки з професіоналами!
Ні. Системою Імідж Освіти він не передбачений. Постійна присутність сторонніх людей на заняттях заважає викладачу та учням і зводить сервіс на нуль.

Зарахування в кілька кроків

Онлайн зарахування в групи не існує. Але записатися на курси в школі англійської Імідж Освіта досить просто.

Вам необхідно всього лише виконати кілька простих кроків:

Крок 1

Крок 1

Ви заповнюєте електронну форму на сайті або телефонуйте, щоб домовитися про зустріч.

Крок 2

Крок 2

У призначений час Ви проходите тестування, знайомитеся з умовами і вибираєте зручний розклад.

Крок 3

Крок 3

В офісі Ви отримуєте квитанцію та Договір, який надає Вам комплекс письмових гарантій.

Вивчайте англійську мову з професіоналами!
ВГОРУ