Ліцензовані послуги

Ліцензовані послуги

Ніхто не має сумнівів у тому, що остаточну відмінність одних курсів від інших створює цілий комплекс різних переваг. Наявність Ліцензії - це лише одна з них, але дуже суттєва.

Міжнародний стандарт

Міжнародний стандарт

Всі програми відповідають "Загальноєвропейським Рекомендаціям з мовної практики Ради Європи". Це не порожні слова, а факт, що демонструє рівень та відповідність рівня послуг Image Education міжнародним стандартам.

Сертифікований центр

Сертифікований центр

Імідж Освіта має статус авторизованого центру Кембриджського університету в Україні з підготовки до міжнародних іспитів

Гарантії - синонім надійності

Гарантії - синонім надійності

Рекомендації Ваших знайомих - це Ваша відмінна підтримка при виборі курсів англійської. Але письмовий Договір має ще й цілий ряд додаткових твердих гарантій, які дають Вам впевненість у правильності вибору.

Чесні відносини з клієнтом

Чесні відносини з клієнтом

Ви обрали чесні курси. І це стосується не тільки надання достовірної та відкритої інформації по телефону і на сайті. У разі припинення навчання, всі Ваші невикористані кошти повертаються в повному обсязі та без затримки.

Міні-групи - запорука успіху

Міні-групи - запорука успіху

Всім відомо, що в навчанні якість і кількість слухачів у групі тісно пов'язані між собою. Групи в Image Education тільки по 6-10 учнів і виключно одного мовного рівня - це чіткий стандарт компанії. Для порівняння, уявіть себе в групі з 12-18 осіб і в групі, де середня кількість складає всього 6. Відчуваєте різницю?

Професіоналізм

Професіоналізм

Це дуже суттєвий момент, який відрізняє курси-початківці від професіоналів, тих, для кого власна реклама в Internet - це головне захоплення, і тих, хто зосереджений на якості. Традиційно висока якість, перевірена досвідом - це найкраще, що може Вам запропонувати Image Education сьогодні.

Позаконкурентна перевага

Позаконкурентна перевага

Методика - це головний інструмент будь-якої компанії і складова Вашого успіху. Image Education є єдиним автором методики мовного тренінгу в Україні з 1991 року. Вона працює тільки в невеликих групах, розрахована на мінімум домашніх завдань і на максимальну економію часу. У сучасному світі це позаконкурентна перевага!

Респектабельність

Респектабельність

Починаючи з жовтня 1991 року, Image Education має довгу та цікаву історію. Компанія є повноправним членом Європейської Бізнес Асоціації, Британо-Української Торгової Палати, Української Асоціації Якості та ін. Це визнання наша компанія з радістю розділить з Вами!

ВГОРУ