"Ніколи не втрачайте віру в себе. Навіть тоді, коли в вас уже не вірить ніхто!"
Сьогодні у Вас є чудова можливість отримати захоплюючу, стабільну роботу, яка нікого не залишить байдужим!

Вакансії школи англійської Імідж Освіта"Моє бачення кадрової політики Імідж Освіти завжди незмінне: це гармонійне поєднання в наших працівниках високого професіоналізму та людяності! Це те, що було і залишається невід'ємною частиною моєї компанії, її головною відмінністю та характеристикою!"

Оксана Литвиненко, Виконавчий директор

Загальна інформація про умови роботи в компанії

Офіційне оформлення, вчасно виплачена заробітна плата, чудова атмосфера творчості та спілкування з цікавими людьми - ось що чекає на переможця в конкурсі! Сьогодні Імідж Освіта може запропонувати Вам свою підтримку в побудові блискучої міжнародної кар’єри! Це реальний шанс для кожного набути професійний досвід та скористатися високими міжнародними стандартами культури праці, які роками панують в компанії. Імідж Освіта надає можливість не лише постійного розвитку, а й побудови захоплюючої кар’єри, яка допоможе Вам пізнати світ та людей. Такі принципи, як прагнення до самовдосконалення, взаємоповага, честь та гідність, стануть основою і Вашої повсякденної праці. Команда Імідж Освіти пропонує не тяжку працю, а самовдосконалення та цікаве спілкування, де моральні якості цінуються на рівні з професійними!

Зверніть увагу, що в повсякденній роботі всі працівники компанії вживають державну (українську) та міжнародну (англійську) мови. Це стандарт, який спрямований на підвищення культурного рівня клієнтів компанії - громадян України. Російська мова теж вживається, але у випадках при поясненні, як допоміжна, при складнощах у розумінні специфічної лексики!

Як отримати роботу в Імідж Освіті?

Отже, якщо Ви відчуваєте, що Ваш світогляд близький принципам Імідж Освіти, надішліть своє резюме з фотокарткою. Супроводжуючий лист-звернення є загальноприйнятою практикою і теж є обов'язковим. В ньому зазначають те, що є важливим в цій ситуації. Копіювати факти з резюме не варто. Просто викладіть свої думки стосовно вакансії та Вас, як кандидата. Вас зрозуміють. У разі зацікавленості, з Вами зв'яжуться!

Всі консультації, зарахування та співбесіди відбуваються лише за попереднім записом в Головному офісі компанії за адресою: вул. Нижній Вал, 7-9.

Пройти успішно інтерв'ю Вам допоможуть наступні 2 невеликі статті:

 1. Казка про роботу та гроші.
 2. Мрії завжди збуваються, але не завжди наші.

Лише офіційна зарплата: від 10 000 до 12 000 грн.

Мовна школа "Імідж Освіта"  запрошує до роботи викладача англійської мови в команду професіоналів.

Імідж Освіта працює на ринку з 1991 року, надає ліцензовані послуги та має статус авторизованого центру з підготовки до міжнародних іспитів в Україні від Кембриджського університету.

Від кандидатів очікуємо:

 • вищу філологічну освіту;
 • рівень володіння англійською не нижче Advanced (С1);
 • любов до своєї професії, креативність та мрію працювати за спеціальністю;
 • володіння методикою викладання на рівнях від Starter і до Advanced;
 • можливість працювати Full-time, Part-time;
 • готовність проводити креативні, цікаві та ефективні уроки для дітей та дорослих;
 • хороший настрій, усмішки та творчий підхід до роботи.

Ми пропонуємо:

 • офіційне оформлення трудових відносин;
 • повну методичну підтримку;
 • можливість професійного росту;
 • здачу міжнародних іспитів за рахунок компанії;
 • гнучкий графік роботи;
 • стабільне навантаження протягом року;
 • зміни в навантаженні за бажанням викладача;
 • вчасну виплату заробітної плати;
 • можливість поєднувати роботу і навчання на випускних курсах ВНЗ;
 • гнучкий менеджмент і соціальну підтримку;
 • творчу і дружню атмосферу в колективі;
 • розташування офісів неподалік від метро.

Резюме з фото та листом-зверненням надсилайте на office@english.kiev.ua
Спробуйте себе в команді справжніх лідерів!

Стартова зарплата: 8000 грн.

Ця початкова зарплата передбачає повну відповідність всім початковим вимогам роботодавця. Крім цього, значну суму в перший рік роботи складає додаткове вкладення в нового працівника, тому відбір конкурсний. Удосконалення англійської за рахунок компанії, участь у стратегічному плануванні та міжнародних проектах, управлінні компанією та постійне спілкування, чудові умови для професійного та особистісного росту - ось неповний перелік тих можливостей, які відкриваються на цій роботі. Випробний термін: 1-3 місяці, згідно КЗпП, який розпочинається з першого дня оформлення на роботу. Можливості розвитку – чудові, умови роботи – відмінні!

Обов'язки офіс-менеджера:

Вакансії Імідж ОсвітаВони є класичними для обов'язків офіс-менеджера міжнародної компанії: робота з інформацією, контроль якості сервісу, робота з документами, управління бізнес-процесами та щоденне спілкування з клієнтами та керівництвом. Враховуючи сферу діяльності, значну частину повсякденної праці займає консультування відвідувачів, координація роботи в офісі, тестування та живе спілкування із найрізноманітнішими людьми. Від кандидата на посаду очікується розуміння основ управління проектами, ввічливість у спілкуванні та аналітичні здібності. В Імідж Освіті важливо не тільки "ЩО робити?", але і "ЯК саме це робити?". Адже те, як Ви ставитеся до роботи та виконуєте покладені на Вас обов'язки і визначає Ваше кар'єрне зростання. Нічого складного для сучасної здібної людини в обов'язках немає. Можливою складністю є конкурсний відбір. Але, згодьтеся, - це природньо! Невластиві цій посаді обов'язки відсутні!
На фото: Іванна Ящук, Головний менеджер Мовної Школи Імідж Освіта

Необхідні якості на цій посаді.
Уважність, швидкий темп роботи, яскраві комунікативні здібності та відмінна пам'ять. Очікується достатній рівень культури претендента, вільне володіння державною мовою та англійською не нижче Intermediate. Не приймається наступне: низький рівень культури та бізнес-етики, наявність шкідливих звичок та несерйозність у ставленні до роботи, поганий рівень володіння державною та міжнародною мовами. В компанії зі здивуванням сприймуть надмірну амбіційність та безпідставну самовпевненість претендента при відсутності у нього досвіду роботи та яскравих досягнень. Команда Імідж Освіти чекає на молодого, здібного, повного енергії та творчості претендента!

Важлива примітка: Пам'ятайте думку Стіва Джобса, що роботодавець бере на роботу працівника не для того, щоб його вчити як треба працювати і за це платити. Він бере працівника, щоб той дивував роботодавця своїм професіоналізмом, за що й отримував заробітну плату! А ще в Імідж Освіті пам'ятають відомий постулат роботодавців: "Роботу робить не фото і не резюме. Роботу робить людина. До її професіоналізму потрібно і придивлятися".

ВГОРУ