Курси англійської Імідж Освіта історія

Курси англійської Імідж Освіта зареєстровані в Україні з 14 жовтня 1991 року. Image Education Ltd. (відома більше 20 років, як СП Імідж Освіта при Києво-Могилянській Академії) є авторизованим центром Кембриджського університету в Україні з підготовки до міжнародних іспитів. Компанія є незалежною організацією, яка протягом багатьох років має членство в таких важливих асоціаціях, як "Українська Асоціація Якості", "Європейська Бізнес Асоціація", "Торгово-Промислова Палата України", "Британо-Українська Торгова Палата", "Британо-Українська професійна мережа" (Британська Рада), "Шведсько-Український Бізнес Клуб", "Міжнародний Айстедфод" та інші. Імідж Освіта завжди з честю несе відповідальність за якість і результат!

Зверніть увагу! Імідж Освіта - це курси англійської мови в Києві, які:

  • Дають найбільш повну базу знань для початкових рівнів!
  • Мають один з найвищих рейтингів по підготовці до найвідоміших міжнародних іспитів, починаючи з 2000 року.
  • Пропонують методику, яка передбачає мінімум роботи вдома, так як розрахована на тих, у кого час обмежений.
  • Імідж Освіта має максимально відмінний показник за досвідом і датою заснування серед всіх комерційних курсів Києва - жовтень 1991 року.
  • Імідж Освіта одна з перших отримала ліцензію в Україні на роботу з дітьми. Важливо відзначити, що це ліцензування відбулося за сприяння Британської Ради в Україні шляхом її офіційного звернення до ліцензійної комісії Міністерства Освіти України.

 

ВГОРУ