Тут ви коротко ознайомитеся з висновками експертів лінгвістики та їх спостереженнями в результаті багаторічного досвіду. Після прочитання ви дізнаєтеся багато про що: про значення в сучасному світі вашого Сертифікату, яким вас не забезпечить жоден репетитор, про градації мовних рівнів, про головну відмінність ділової та загальної англійської. А також, багато іншого!

NO1

Image Education Ltd. (відома більше 20 років, як СП Імідж Освіта при Києво-Могилянській Академії) має статус авторизованого центру Кембриджського університету в Україні з підготовки до міжнародних іспитів і працює за тренінговою методикою з 1991 року.

Отже, в чому суть мовного тренінгу? Слово ‘Training’ прийшло в діловий світ із військової та спортивної сфер, де у фокусі при підготовці до мети було не “взагалі”, а “конкретно”. Імідж Освіта першою в Україні стала автором цієї надефективної методики в лінгвістиці, швидко та якісно готуючи своїх слухачів до співбесід, зміни роботи чи отримання міжнародного сертифікату. І всьому причина – тренінгова методика: легка, швидка та динамічна...

Перелік міжнародних мовних іспитів, які можна зарахувати як оцінку ДПА в 9х-11х класах з англійської мови.

Рівень Назва екзамену/тесту Бали/оцінка
A2+ A2 Key 133-139
Pearson Test of English General (CEF A2) 36-42
Aptis for Teens A2
B1 A2 Key
B1 Preliminary
140+
140-159
IELTS 4.0,4.5,5.0
Pearson Test of English General (CEF B1) 43-58
Aptis for Teens B1
TOEFL iBT 42
B2 B2 First 160-179
IELTS 5.5,6.0
Pearson Test of English General (CEF B2) 59-75
TOEFL iBT 72
Aptis for Teens B2

blog 020517 2

Під час занять зі своїми учнями, будь-якому вчителю часто доводиться виправляти помилки, пов'язані з неправильним використанням слів. Іноді це відбувається через незнання, а інколи помилки настільки врізаються в пам'ять, що викорінювати проблему доводиться роками. Запам'ятайте слова, які не варто плутати, адже від цього може абсолютно змінитися сенс всього повідомлення, яке ви хочете донести до вашого співрозмовника.

blog 020517 1

Різноманітні цікаві вирази, прислів’я та приказки, неологізми, сленгові вислови, фразові дієслова – одна з найцікавіших сторін у процесі вивчення англійської мови. Бо ж як опанувати лексику та культуру незнайомої країни, якщо не розумієш особливостей лексичного забарвлення її мови. У цьому питанні є стільки цікавих аспектів, що навіть важко собі уявити.

blog 280417 7

Весело, цікаво та захоплююче  вивчати мову на основі гри, незалежно від вікової категорії. Основна ціль  методу вивчення англійської мови на основі настільних ігор є  не тільки практикувати наявні знання, але й вчитись мислити англійською мовою.

Отже, чим корисні настільні ігри стануть для Вас?

blog 280417 6

При вивченні англійської мови, я хочу звернути Вашу увагу на  ідіоми. На мою думку, це чудовий спосіб урізноманітнити своє мовлення. Так як, англійська мова є багатою на ідіоми , нам варто приділити більше уваги їх вивченню.

Сьогодні я хочу поговорити про місце, яке є особливим для кожного – це рідна домівка. Я впевнена, що знайду чимало однодумців, які погодяться , що дім – це місце, де ми можемо бути справжніми, де нас чекають та люблять, де ми знайдемо таку необхідну нам підтримку та розуміння, місце – де нам завжди буде тепло та затишно.

blog 280417 5

Один з найбільш ефективних способів вивчення англійської - це перегляд серіалів. Жива, яскрава мова, дотепні ідіоми і жарти - саме те, що Вам потрібно для красивої розмовної мови!

Сьогодні існує безліч цікавих серіалів, здатних підвищити ваш мовний рівень - і це не тільки загальновідомі «Друзі». Ось цікаві рекомендації для тих, хто хоче стати краще в англійській...

blog 280417 4

Навіть найкращий-секретний-унікальний метод навчання є пустим без емоцій. Тільки позитивні емоції наповнюють спрагою до знань. Адже нелегко вивчити щось, коли Ви знуджені чи засмучені (або змучені ☺).

blog 280417 3

А ви вже помітили, що розмовляти англійською – це модно та престижно?!  Бізнес-зустрічі, конференції, подорожі, відпочинок, навчання. Попит на вивчення міжнародної мови зростає.  Англійська допоможе вам не тільки в роботі, а й в повсякденному житті. Викладачі компанії Імідж Освіта знають, що навчання граматики, лексики та вдосконалення розмовних навичок недостатньо. Щоб розуміти англійську мову у всіх аспектах, деколи потрібно вдаватись до глибин мови. Простіше кажучи, знати те, що знають тільки носії мови. На допомогу приходять ідіоми!

blog 280417 2

Для більшості людей, які вільно володіють англійською мовою, веселим, збагаченим та ефективним способом вивчення і вдосконалення мови є перегляд серіалів та фільмів мовою оригіналу.

Не можу сказати про себе, що я великий фанат серіалу «Друзі» («Friends»), що маю кімнату обклеєну постерами з фото головних героїв, але точно можу вас запевнити в тому, що я обожнюю цей серіал, як би банально це не звучало. Раніше я намагалася дивитися цей серіал українською мовою...

ВГОРУ