translateМабуть, кожен із нас, хоч раз у житті, задумувався над змінами. Комусь набридає рутинна робота, комусь домашнє господарство, комусь звичний темп життя. Хочеться присвятити себе чомусь новому, цікавому і захоплюючому. Одні починають вишивати, інші займаються гончарством, малюванням та безліччю інших речей.

Серед цих людей знаходяться і ті, що мають бажання вивчити якусь іноземну мову. Кожен керується своїми потребами: успіхи в навчанні, просування кар’єрними східцями, удосконалення попередньо набутих навичок, тощо.

Отже, зваживши всі «за і проти», ми починаємо підбирати найкращі курси, наприклад, англійської мови, докладати усіх зусиль для початку навчання та якнайшвидшого результату.

Починаючи вивчення англійської мови, ми стикаємось із незрозумілими граматичними структурами, які відрізняються від тих, що є в нашій рідній мові. Величезна кількість нових слів ніяк не запам’ятовується, вони починають плутатись в голові і здається, що Ви поставили перед собою нездійсненне завдання. На щастя, у вас є надійні помічники на курсах англійської чи бізнес-англійської мови, які завжди допоможуть і зроблять вивчення мови цікавим і продуктивним.

Та перш за все, незалежно від того, чи ви вивчаєте англійську мову індивідуально чи на обраних курсах, Вам треба навчитись відчувати її, впустити її в своє життя, почуття, думки. Дозволити їй супроводжувати Вас кожного дня, хвилини, секунди. Полюбивши іноземну мову, як свою рідну, Ви побачите з якою легкістю можна почати говорити мовою, яка нещодавно здавалася такою чужою.

На мою думку, англійську треба вивчати насамперед для душі. Цією мовою кохали, завойовували країни, укладали договори, проводили переговори, знайомились і просто жили. Відомі на весь світ шекспірівські Ромео і Джульєтта говорять до нас англійською мовою . Всесвітньо відоме риторичне питання «to be or not to be» цього ж автора звучало з вуст майже не кожної людини. Вільям Вордсворт, Джордж Байрон, Вільям Блейк створили для нас прекрасний світ поезії, якою так хочеться насолоджуватись в оригіналі. Яким би професіоналом не був перекладач, все одно йому не вдасться на всі 100% передати почуття і думки автора.

Тож, кохайте англійською мовою, за допомогою англійської мови виражайте свої почуття і емоції. Курси англійської мови в Києві Імідж Освіта стануть для Вас надійним провідником у світ величного і казкового, у світ незнайомого і непередбачуваного. Насолоджуйтесь життям, ніколи не здавайтесь і пам’ятайте ці слова: "Скільки ти знаєш мов — стільки разів ти людина".

Автор - Оксана Клименко, викладач курсів англійської Імідж Освіта.

Дивитися всі статті...

ВГОРУ