secretЗавжди, коли людина береться за опанування чогось нового у своєму житті, вона рано чи пізно замислюється над тим, як це можна зробити швидше і якісніше. Не винятком є і вивчення англійської мови. Перше, що ви робите, – починаєте шукати курси англійської, або можливості для індивідуального навчання. Далі ідуть напружені години занурення в навчальні матеріали... Однак, як і у будь-якій іншій сфері, тут є певні моменти на які слід звернути увагу, щоб скоріше досягти успіху.

Тому, давайте разом розглянемо деякі маленькі поради і підказки як саме скоріше і найякісніше дійти до високого рівня знання англійської мови.

  1. Ніколи не думайте, що вивчити мову означає чітко засвоїти її граматику. В першу чергу, треба накопичувати словниковий запас, вчитися говорити. Мова –жива сутність. Ми маємо навчитися саме живій розмовній мові, такій, як вона є, а не лише граматично правильній побудові речень (хоч і це також дуже важливо). І краще вивчати вже готові фрази, аніж просто окремі слова, бо потім буде легше вживати у спілкуванні вже готові вирази.
  2. Якщо ви дійсно хочете опанувати розмовні навички, намагайтеся робити акцент на говорінні та слуханні, практикуйте мову у живих ситуаціях, влаштовуйте розмовні клуби з друзями, ведіть щоденник і записуйте у ньому по декілька речень англійською мовою кожного дня (як минув день, що ви робили). Це буде цікаво і корисно! Спробуйте, завжди і щодо всього висловлювати свою власну точку зору, вчіться ставити ЗАПИТАННЯ іншим!
  3. Обов’язково виконуйте домашні завдання та вправи на засвоєння пройденого матеріалу, нової інформації. Не думайте, що заняття у класі забезпечать вам 100% успіху в опануванні мови. В першу чергу, ви самі – рушій власного прогресу! Не лінуйтеся і займайтеся вдома.
  4. НЕ дозволяйте страху спілкування з іншими людьми і помилкам залякати вас. Не бійтеся робити помилки! Насправді, це лише ваш страх та критика самого себе. Навпаки, робіть власні помилки і вчіться на них. І нехай викладач вас виправляє.) До того ж, якщо ви хочете розмовляти англійською мовою – вам все одно доведеться побороти свій внутрішній страх! “Єдиний спосіб навчитися говорити іншою мовою – це почати говорити погано”.
  5. Шукайте та використовуйте додаткові ресурси вивчаючи англійську мову: цікаві сайти та форуми, групи у соціальних мережах, діалоги та відео, тексти та пісні, серіали. Велику користь вам дасть живе спілкування англійською в Розмовному клубі. До речі, такий Розмовний клуб є і на наших курсах англійської мови "Імідж Освіта". Неординарні теми, цікаві співрозмовники, невимушена обстановка і допомога викладача-професіонала, який завжди поряд, допоможуть вам подолати розмовний бар'єр. Отже, може бути все, що вам цікаво. Просто поєднуйте власні інтереси та вивчення англійської мови. Це стане для вас гарним стимулом!
  6. Не кидайте вивчення лише тому, що зустрілися зі складнощами…у граматиці чи ще якимись. Адже, коли людина долає складнощі, вона стає сильнішою і досвідченішою. Тож, просто майте терпіння і ви неодмінно досягнете успіху!!!
  7. Дайте собі слово, що ви кожного дня будете робити щось задля досягнення власної мети і щоб стати до неї на крок ближче! Вивчайте по декілька нових слів, читайте маленькі статті, діалоги, слухайте англійські пісні, дивіться цікаві відео, спілкуйтеся з друзями, грайте в ігри. Бо ж насправді, методів вивчення дуже багато! Головне – не запевняйте себе, що вивчити англійську мову надзвичайно складно, ще навіть і не спробувавши цього. Краще – уявляйте можливості, які вам подарує знання іноземної мови! І завжди пишайтесь своїм кожним маленьким досягненням на шляху до мети! 

Успіхів вам, терпіння, наснаги та натхнення у вивченні англійської мови!

Автор - Вероніка Стельмах, викладач курсів англійської Імідж Освіта.

Дивитися всі статті...

ВГОРУ