speack2017 2

Багато хто хоче поїхати закордон для того, щоб потрапити у мовне середовище, майже постійно чути англійську мову, розуміти слова з контексту та звикнути до природної швидкості та інтонації автентичного мовлення. Але мало хто здогадується, що є багато способів імітувати цей досвід. Що стосується сприйняття англійської мови на слух і розуміння її, то аудіокниги можуть стати хорошим доповненням до загального курсу англійської мови.

Так як люди іноді мимоволі запам’ятовують мелодію чи рифмівку з реклами, можливо запам’ятати декілька слів чи фраз, якщо вони часто зустрічаються у тій чи іншій аудіокнизі. Також, слухаючи аудіокнигу, можна повторити поширені вирази, які колись розучувались, але потім забулись. Крім лексики, регулярне прослуховування аудіокниг може допомогти з вимовою, бо слухач буде чути, як слова правильно читаються, і запам’ятовувати їх.

Важливо пам’ятати, що не будь-яка аудиокнига може підійти саме Вам. Важливий жанр, тематика твору, його рівень. Початківцям у вивченні англійської найбільше би підійшли адаптовані аудіокниги 0-2, наприклад. Рівні 5-6 чи оригінал підійшли б людям, які вже довго вивчають англійську мову. Найважливіше – це не ставити собі за мету розуміти все, а терпляче ставитися до себе, розуміти і приймати те, що спочатку у Вас може не вийти «уловити» кожне слово.

Слухайти аудіокниги, які Вам цікаві, тоді процес вивчення мови буде більш ефективним.

Автор – Осипенко Вікторія, викладач курсів англійської Імідж Освіта.

Дивитися всі статті...

ВГОРУ