correctenglishЛюди витрачають кошти, час, зусилля, щоб навчитись спілкуватись англійською мовою. Але яку саме англійську всі вивчають?

Щодня зустрічаюсь з такими думками: “Хочу якнайшвидше навчитись говорити англійською мовою, мене не цікавить вивчення нудної граматики англійської мови. Мені це непотрібно!” Як на мене, подібна думка звучить парадоксально. Адже спілкуватись англійською без знання граматики це те саме, що і будувати будинок без фундаменту. З огляду на те, що кожний, хто вивчає англійську індивідуально або на курсах, хоче приємно вражати оточуючих прекрасним володінням англійської мови, то напрошується питання: “Чому ж Ви не використовуєте можливість навчитись як саме грамотно говорити англійською, як правильно будувати речення, як справити приємне враження на роботодавця при отриманні роботи своєю дипломатичною англійською мовою, насиченою цікавою лексикою та грамотно побудованими реченнями?!”.

Комплексність – це основний принцип, якого необхідно дотримуватись при вивченні англійскої мови. Адже мова – це організм, який повинен розвиватись гармонійно. Не можна донести повноцінну думку до співрозмовника, не знаючи, як побудувати правильно речення, результатом буде набір слів. Це створить певні незручності в розумінні сказаного. Хіба ж цікаво спілкуватись з людиною, яка не може логічно викласти свою думку?

Мотивуйте себе вивченням граматики англійської мови, адже це навчить терпінню, вмінню концентрувати увагу на важливих деталях. Також надасть впевненості в розмові, коли виявиться, що взагалі непотрібно витрачати час на обдумування граматичної конструкції, бо все це буде відпрацьоване до автоматизму. Курси англійської мови Імідж Освіта в Києві – це саме той компроміс, який потребує кожна людина, яка вивчає англійську мову, це те місце, де поза увагою не лишиться жодний із компонентів мови: граматика, письмо, розмовна мова, сприйняття на слух та читання. Це можливість отримати повний спектр інформації, безперешкодне використання якої забезпечить тренінгова методика.

Говорити англійською грамотно стане для кожного звичкою! Звичайно, це потребує неймовірних зусиль, але пам’ятайте: “Practice makes perfect!”. Не забувайте про це, працюйте над собою!

Автор - Віта Кара, викладач курсів англійської Імідж Освіта.

Дивитися всі статті...

ВГОРУ