neologizm

А чи відомо Вам, що Oxford English Dictionary оновлюється чотири рази на рік? Останнє видання цього словника було випущене у березні 2017 і включає на 500 слів, виразів і нових значень вже існуючих слів більше, ніж попереднє. Що ж, скажете Ви, все тече все змінюється. Так, але не завжди нове - це добре забуте старе. Тому, щоби залишатися в тренді, варто час від часу заглядати на сторінки цього джерела знань. Пропоную зупинитися на 5 найцікавіших неологізмах, які, впевнена, корисно знати всім.

Yoda, ім.,- загальне ім'я, що втілює людину, навчену досвідом; той, хто може дати хорошу пораду.

clicktivism, ім., - тенденція в суспільстві, коли підтримка політичних і соціальних проблем виражається у вигляді кліків в інтернеті замість конкретних дій.

gender - fluid, прикм., - характеристика зовнішності людини, що не дозволяє визначити його приналежність до тієї або іншої статі.

sticky - outy, прикм., - той, що видається, стирчить; як ,наприклад, волосся у американського композитора і піаніста Перси Грейнджера, який і придумав це слово.

Things aren't what they used to be. Здавалося б, це – звична фраза, яку часто чуємо від будь-якої середньостатистичної англомовної літньої людини. Цікаво, що тільки сьогодні фраза увійшла до словника як сталий вираз, хоча тепер вона виражає швидше критицизм, ніж ностальгію.

Автор – Прохоровська Віталіна, викладач курсів англійської Імідж Освіта.

Дивитися всі статті...

ВГОРУ