Kak uchit anglijskij

Або казка про те, як “репетитори з інтернету” чи так званий репетитор “по рекомендації” відбере у Вас і гроші, і майбутнє.

Всім відомо, що невдале планування своєї кар’єри – це планування своєї поразки. В цьому Вам допоможе Ваш репетитор з вулиці– людина, єдина мета якої – це заробіток. Репетитор буде на диво привітним, завжди Вас підхвалюватиме, гарно одягатиметься та завжди буде перебільшувати Ваш прогрес. Чому? Тому, що він зацікавлений у Ваших грошах, які він отримує, як правило, злочинним шляхом: не сплачуючи жодних (!) податків. Отже, перша небезпека – це незнання Вами реального стану Вашої англійської, яка повинна мати однаковий баланс у всіх існуючих п’яти компонентах: Reading, Writing, Listening, Speaking, і звичайно ж в Grammar.

А тепер, ідемо далі і по-черзі. Сертифікат.
Почнемо з того, що весь світ сьогодні слідує чітким та обов’язковим стандартам. Це вносить порядок та розуміння в роботі з документами посольств, оформлення на роботу при отриманні перспективної роботи. Візьмемо хоча б систему сертифікації в мові. Куди ми сьогодні можемо себе заявити без якісної англійської, підкріпленої сертифікатом? Який сертифікат Вам чи Вашій дитині вручить репетитор, навіть, якщо він викладає десь у відомому університеті? Який? – ніякий.

Система вивчення. Про яку систему ми можемо говорити взагалі? Хто її контролює коли, наприклад, репетитор сам собі господар: і бухгалтер, і завкафедри, і директор, і працівник. Звідки ж візьмуться Ваші гарантії? – нізвідки. З Вашої віри, що все буде добре. Ви наївні.
Як на мене, то такий репетитор – це такий-собі усміхнений та привітний архітектор Вашого краху за Ваші ж гроші. Він не є представником компанії чи системи. Він – нікому невідома фізична особа, зацікавлена в отриманні нелегального прибутку. От і все. Ваша ілюзія на цьому закінчена. Саме так все і є. “Одиночка-неплатник податків” - ось справжнє обличчя Вашого обранця.

Отже, що замовили – те й отримаєте: безсистемне навчання, витрачені значні кошти та ніким не контрольовану роботу, які з часом ударять саме по Вас. А головне – це відсутність того результату, який би міг бути! Проте, надто не хвилюйтеся. У Вас же не буде ніякого сертифікату, тому ні Вам, ні якимось престижним курсам захищати свою репутацію не доведеться. Якийсь “ніхто” навчав якогось “ніхто”. Ні документів, ні результату. На цьому і казці кінець.

Телефонуйте! Записуйтеся на безкоштовну консультацію в Головному офісі!

Дивитися всі статті...

ВГОРУ