MotivationВивчення чогось нового завжди потребує певного часу, і вивчення мови не є виключенням. Особливо англійської, яка розвивається і збагачується не просто щодня, а щохвилини! Для когось це є надзвичайно мотивуючим і надихаючим – стільки всього нового потрібно і хочеться вивчити, а хтось може зупинитись, зіштовхнувшись з великим об’ємом інформації, натрапивши на складні правила, або ж просто втомившись. Інакше кажучи, людина просто втрачає мотивацію.
Отже, що робити, щоб повернути мотивацію у процес вивчення англійської мови? Ось декілька порад, які можуть вам допомогти.

 

Персоналізуйте своє навчання.

Вивчення граматики та необхідного набору слів завжди є запорукою гарного результату, а для відмінного результату варто проаналізувати свої інтереси, виділити декілька речей, які є невід’ємними складовими вашого життя (це може бути хобі, робота або сім’я), складіть список слів, пов’язаними з ними і під час виконання цих дій тренуйте власну англійську!

Зробіть англійську частиною відпочинку.

Вчитись, відпочиваючи – чи це не бажання більшості людей? Для того, щоб це бажання втілилось, потрібно зовсім небагато: дивіться відео на популярних ресурсах, слухайте англомовну музику, паралельно читаючи текст пісень і переклад, грайте в ігри англійською мовою. Запишіть свою дитину чи улюбленого племінника на курси англійської для дітей, і це стане потужним стимулом і самому підтягнути свій рівень знань, аби допомогти їм у навчанні. Зрештою, налаштуйте на своєму смартфоні та у сторінці в соцмережі англійську як системну мову – це дуже допоможе у щоденних тренуваннях!

Залишайтесь в гарному настрої.

Для самомотивації немає нічого важливішого, аніж позитивне ставлення до того, що ви робите. Відслідковуйте свій прогрес, не зупиняйтесь на шляху вивчення англійської, заохочуйте друзів та рідних спілкуватись з вами англійською (якщо вони не впевнені в своїх навичках, вони завжди можуть приєднатись до курсів англійської мови "Імідж Освіта"), подорожуйте в англомовні країни, де ви зможете отримати надзвичайні враження та чудову практику!
Мотивація та бажання у вивченні мови є надзвичайно важливими факторами, і слідуючи вищенаведеним порадам, ви неодмінно досягнете успіху!
Я цього хочу. Значить, це буде. © Генрі Форд

Автор - Анна Данильченко, викладач курсів англійської Імідж Освіта.

Дивитися всі статті...

ВГОРУ