ilovelondon

Лондон – місто багатьох контрастів. Ідучи по переповненій вулиці можна вийти до тихого і спокійного закутку в серці міста, в той час як, розглядаючи прохолодно скляну архітектуру хмарочосів, важко не звернути увагу на тисячі старих і неймовірно красивих будинків. Незважаючи на те, що англійці консервативні та стримані, на вихідних на площі CoventGarden можна побачити велику кількість диваків, які розважають публіку численними жартами та фокусами. Отже, наша подорож була неймовірно яскравою, цікавою та , звісно, непередбачуваною.

Символом міста є Біг Бен, і слід зазначити що незважаючи на пунктуальність англійців, Біг Бен все ж таки відстає на декілька секунд ;). В місті є багато визначних місць, кожне з яких має свою важливу історію: Вестмінстерське абатство, Букінгемський Палац, Трафалгарська площа та сотні інших. Всі вони варті відвідин, крім того не можна оминути увагою численні музеї та галереї, які є домом для безлічі унікальних витворів мистецтва різних напрямків. 

Приємно зануритись у атмосферу англійської мови, однак зважаючи на те що місто є багатонаціональним можна почути безліч акцентів та варіантів вимови, що звісно додає місту своєрідного колориту. Звідусюди можна почути різні мови, та побачити тисячі туристів. які теж гуляють по місту. Лондон є привітним для усіх, хоча і не слід забувати про мінливу погоду. Вона така ж непередбачувана, як і місто. В один день можна відчути усі радощі дощу, снігу, а також сонечка.

Мабуть, саме через погоду і місто, і люди не припиняють дивувати. Лондон, як місто контрастів, потішить кожного певною своєю стороною, і обов’язково приємно здивує Вас під час подорожі. Тому, хотілося б висловити подяку керівництву компанії за таку мандрівку і заохотити кожного практикувати англійську мову.

Автор - Надія Попчук, викладач курсів англійської Імідж Освіта.

Дивитися всі статті...

ВГОРУ