blog 280417 7

Весело, цікаво та захоплююче  вивчати мову на основі гри, незалежно від вікової категорії. Основна ціль  методу вивчення англійської мови на основі настільних ігор є  не тільки практикувати наявні знання, але й вчитись мислити англійською мовою.

Отже, чим корисні настільні ігри стануть для Вас?

 1. Збагачення  словникового запасу.
  Пояснення  значення слів  без використання нижче поданих (taboo game), або завдання де ви маєте показати  слово за допомогою жестів  (crocodile game) , або навіть завдання на створення асоціацій до слів, принесуть  Вам значну користь.
 2. Розвиток мислення.
  Саме настільні ігри навчать Вас мислити іноземною мовою, тому що в грі все має бути швидко, вибір відповідного слова чи прийняття  рішення. Як один з варіантів гра “Find a decision”, де необхідно знайти рішення до певних ситуацій в обмежений час.
 3. Розвиток уваги, що не менш важливо при вивченні мови.
  Ви маєте бути уважним та слухати відповіді інших, це покращить Вашу увагу, навчить помічати помилки в процесі мовлення та додасть більше впевненості.  Прикладом цього може стати гра з картками, де ви маєте продовжити думку попереднього гравця  беручи за основу   сюжет зі своєї картки.
 4. Розвиток мовних навичок.
  Маєте проблему з  психологічним бар’єром  та боїтесь розмовляти? Саме настільна гра створить дружню атмосферу та змусить вас забути, що це навчання, просто гра та добровільне спілкування іноземною мовою.

Вір в себе та отримуй задоволення від процесу вивчення мови і згодом Ваша англійська звучатиме неймовірно.

Автор – Білоус Діана, викладач курсів англійської Імідж Освіта.

Дивитися всі статті...

ВГОРУ