NO1Image Education Ltd. (відома більше 20 років, як СП Імідж Освіта при Києво-Могилянській Академії) має статус авторизованого центру Кембриджського університету в Україні з підготовки до міжнародних іспитів і працює за тренінговою методикою з 1991 року.

Отже, в чому суть мовного тренінгу? Слово ‘Training’ прийшло в діловий світ із військової та спортивної сфер, де у фокусі при підготовці до мети було не “взагалі”, а “конкретно”. Імідж Освіта першою в Україні стала автором цієї надефективної методики в лінгвістиці, швидко та якісно готуючи своїх слухачів до співбесід, зміни роботи чи отримання міжнародного сертифікату. І всьому причина – тренінгова методика: легка, швидка та динамічна.

Розпочавши роботу на ринку України в жовтні 1991 року, компанія відразу виявилася поза конкуренцією з двох причин. Першою причиною була повна відсутність приватних конкурентних курсів. Іншою - те, що новонароджені курси концентрувалися на доходах, маючи групи чисельністю 12-15 слухачів. Методика ж мовного тренінгу працює лише в групах, чисельністю не більше 6-10 учнів. Імідж Освіта обрала якість без компромісів! Слово "тренінг" заполонило ринок лише після 2000 року. А слово “тренер” в багатьох курсах-наслідувачах Імідж Освіти замінило слово “викладач”, так і не маючи чіткого поняття в чому ж різниця в значеннях?

Результатом новаторства та компетентності Імідж Освіти стала надзвичайна результативність її слухачів та популярність самої компанії. Якість та результат приваблювали буквально всіх! Логічним став факт, що ще в 1994 році директор Британської Ради в Україні звернулася з письмовим проханням до Головного Управління Освіти м. Києва з проханням надати Імідж Освіті повну підтримку в отриманні ліцензії. І Імідж Освіта її отримала першою.

Тренінг цікавий, тренінг живий і різноманітний! Особливо в руках Імідж Освіти, автора цієї методики. Отже, Ви на сторінці компанії-експерта тренінгового ринку. Компанії, яка принесла в Україну методику швидкого вивчення англійської мови, де домашні завдання зведені до мінімуму, а результат вражаючий! Користуйтеся! Заощаджуйте час та гроші!

Альтернатив тренінгу Імідж Освіти - немає!

Дивитися всі статті...

ВГОРУ