blog 280417 5

Один з найбільш ефективних способів вивчення англійської - це перегляд серіалів. Жива, яскрава мова, дотепні ідіоми і жарти - саме те, що Вам потрібно для красивої розмовної мови!

Сьогодні існує безліч цікавих серіалів, здатних підвищити ваш мовний рівень - і це не тільки загальновідомі «Друзі». Ось цікаві рекомендації для тих, хто хоче стати краще в англійській:

  • The Big Bang Theory (Теорія великого вибуху). Веселий серіал про життя схиблених на науці друзів не залишить Вас байдужим! Не бійтеся засилля наукових термінів і понять - герої говорять про них так просто, що зрозуміє навіть дитина.
  • How I Met Your Mother (Як я зустрів вашу маму). Цікава і кумедна історія, яка розгортається в майбутньому - в 2030 році і розповідає про історію однієї родини. Як тільки вас захопить перегляд, англійська мова одразу ж стане простою для розуміння!
  • “Grey’s Anatomy” (Анатомія Грей). Всі люблять серіали про медиків! Вам необов'язково знати всі частини тіла англійською, щоб насолоджуватися переглядом. Серіал не поступається за напруженням пристрастей «Доктору Хаусу», а мова героїв безсумнівно допоможе розвинути навички розуміння англійської на слух.

Автор – Калганова Анастасія, викладач курсів англійської Імідж Освіта.

Дивитися всі статті...

ВГОРУ