англійська

Будь-яка мова складається з певних аспектів, а саме з фонетики, лексики, граматики. І англійська не є винятком. Більш того, англійська мова стала універсальним засобом розуміння один одного в сучасному міжнародному суспільстві. Тому ті, хто намагається вивчити мову, часто стикаються з різними проблемами.

Щодо звуків і літер в англійській мові, існує суттєва розбіжність між вимовою і написанням слів, адже англійський алфавіт містить 26 літер, а звуків у мові 44. Найвживанішою літерами є T та E, найрідчишими – Z та Q. А речення, у якому є всі 26 літер алфавіту, називається панграма. Наприклад, The quick brown fox jumps over the lazy dog. Зверніть увагу, що одна і та ж сама літера може різнитися при читанні. Напр., вимова закінчення -ed. Воно може вимовлятися трьома способами /id/, /t/ або /d/, залежно від попереднього звуку.

Перейдемо до лексики англійської мови, то скільки треба знати англійських слів? Вивчити мільйон слів, які є у словнику, не під силу навіть англійцю чи американцю. Якщо подивитися на статистику, то можна побачити, що англомовна людина не володіє більше, ніж 60 000 словами. Словниковий запас повинен відповідати Вашим особистим планам використання мови. Чи то Ви плануєте дивитися фільми, чи читати наукові статті. В середньому україномовній людині активно треба вміти використовувати 6 000 – 12 000 слів.

Слід зазначити, що знання слів, граматичних правил - це тільки частина вивчення мови, головне треба якомога більше мати практику вживання цих самих слів та правил. З власного досвіду, підтверджую, що такий метод вивчення мови може принести відчутний результат вже через декілька місяців навчання на наших курсах англійської мови.

Автор – Вересоцька Світлана, викладач курсів англійської Імідж Освіта.

Дивитися всі статті...

ВГОРУ