book

Сьогодні на це питання Ви не отримаєте однозначної відповіді. Хтось скаже, що підручник є лише засобом, тому абсолютно байдуже, який брати. Інший переконуватиме, що підручник грає мало не визначальну роль. Доля правди є й першому і в другому твердженні, і вирішувати, що допоможе на шляху оволодіння мовою, тільки Вам. Головним критерієм має стати дотримання принципу «відпрацювання» вивченого матеріалу.

Але є важливий момент, на який хочеться звернути увагу. Наприклад, на курсах англійської мови Імідж Освіта працють за різними навчально-методичними матеріалами. Вони підібрані за віковим і мовним рівнями. Викладати і вивчати англійську за цими матеріалами - одне задоволення! Ці якісні навчальні комплекти, підручники з граматики англомовних видавництв занурюють Вас у мовне середовище. Вони сповнені автентичним аудіо і відеоматеріалом, «живою» лексикою і граматикою, цікавим культурним компонентом, який спонукає до пошуку, а не сухим матеріалом, про який сучасний англомовний світ встиг забути. Ви матимете можливість на власні очі побачити, що цікавить сучасних англійців, чи американців, що для них є актуальним. Очевидно, все не охопиш, але почуватися зовсім відірваним від реальності, перебуваючи в англомовній країні, не будете.

Звичайно, тільки по одному підручнику мову вивчити не можна, цього замало. Але він відіграє далеко не останню роль. Головним правилом підручника має бути принцип багаторазового використання, практика. Потрібно наскільки добре відпрацювати, щоб почати відчувати ту чи іншу структуру. На принципі багаторазового відпрацювання побудовано більшість англомовних підручників. Якщо за основу брати їх, то фраза «London is the capital of Great Britain» буде не єдиною, яку Ви запам’ятаєте. Ви відпрацьовуватимете реальні ситуації спілкування, що є надзвичайно важливим.

Але найважливіше, що я можу Вам порадити – це закохатися в мову! Тільки щире захоплення дозволить Вам знайти час на вправи, на перегляд відео, та прослуховування аудіо. Тільки справжня любов до мови змусить Вас шукати додаткові джерела знань, бо мова – це дійсно не тільки підручник.

Успіхів Вам у навчанні!

Автор - Анна Мудрецька, викладач курсів англійської Імідж Освіта.

Дивитися всі статті...

ВГОРУ