Письмові відгуки про навчання в Імідж Освіті реальних людей - це щось більше, ніж просто відгуки це і довіра, і додаткове почуття правильності свого вибору і надійності свого рішення. Нижче відгуки про навчання в Імідж Освіті, яку багато хто розглядає, як найкращі курси англійської мови в Києві!

Igor Rogoshevsky

"В силу постійної участі в міжнародних проектах, я пройшов спеціальний курс удосконалення бізнес-англійської мови в Імідж Освіті, навчаючись у групі.

Чудовий контингент учнів та викладачі залишили в пам'яті яскраві та незабутні враження. Особлива атмосфера творчості та професіоналізму, баланс у понятті "ціна-якість" роблять "IMAGE EDUCATION" найзручнішими курсами для серйозного та швидкого оволодіння мовою! Рекомендую!"

Sergiy Kvіt

"Могилянка співпрацює з СП Імідж Освіта вже 20 років. Не так легко зараз мати такого професійного та надійного партнера.

Головною підставою нашої тривалої і плідної співпраці виступає професіоналізм наших партнерів. Ми вдячні СП Імідж Освіта за сучасні навчальні програми, навчання співробітників і студентів Києво-Могилянської академії.

Особливу увагу привертає відмінна методологічна підготовленість викладачів, їхній відкритий, індивідуально орієнтований стиль спілкування.

Бажаю Імідж Освіті подальшого успішного розвитку....

Alexander Kucherenko

"Від імені ВАТ "Райфайзен Банк Аваль" надаємо високу оцінку майже трирічній плідній співпраці з СП Імідж Освіта.

Спільно були реалізовані успішні проекти з вивчення та поглибленого володіння англійською мовою для різних категорій працівників банку. Ми дуже цінуємо відданість своїй справі, зразково високі стандарти роботи, які демонстрували керівництво та викладачі СП Імідж Освіта.

Спільно були реалізовані успішні проекти з вивчення та поглибленого володіння англійською мовою для різних категорій працівників банку. Ми дуже цінуємо відданість своїй справі, зразково високі стандарти роботи, які демонстрували керівництво та викладачі СП Імідж Освіта.

winnerThank you for providing us the qualitative service of English language courses for our 25 employees in 2011-2012. It was a pleasure to work with you and receive professional and client-oriented service from your side. I would like to mark also that I was fully satisfied with feedback speed, flexibility and western-minded approach of your team who supported our cooperation. I am completely satisfied with the service provided by you where our employees have improved their knowledge of English and we consider you as a good partner for future needs.

СЕМКОШановні колеги,
Від імені ЗАТ "Системний енергетичний менеджмент Ко" висловлюємо подяку за плідну співпрацю та надаємо високу оцінку діяльності СП Імідж Освіта.
З Вашою допомогою працівники різних категорій нашої компанії змогли опанувати і поглибити свої знання з англійської мови. Ми дуже цінуємо високий професіоналізм і відданість справі як керівників, так і викладачів СП Імідж Освіта....

China KrajinaІмідж Освіта - це справжня школа! Високий рівень навчання, гнучкий підхід до кожного студента. Висловлюю подяку за відмінну організацію навчального процесу, за позитивну атмосферу в стінах школи і особливо - за ідеально підібраний, талановитий викладацький склад Школи.

Всім, хто бажає із задоволенням вивчати мову рекомендую Імідж Освіту!!!

Maternity home 5Навчалась на рівні Intermediate. Рада, що волею щасливого для мене випадку прийшла в Імідж Освіту. Заняття насичені, цікаві, веселі та ефективні! Щоразу це були нові ігри, теми, історії. Під кінець циклу я була здивована, що вже можу поговорити "про життя" англійською. На жаль, з ряду організаційних причин довелося на час перервати курс, але планую обов'язково відновити влітку, коли донька буде на канікулах.

BDO Legal Ukraine"Компанія BDO в Україні – це провідна національна аудиторсько-консалтингова група компаній, що є членом BDO International, п'ятою в світі за обсягами сукупної виручки міжнародної мережі незалежних аудиторських і консультаційних компаній.

Ми відзначаємо системний та відповідальний підхід мовної школи Імідж Освіта до виконання взятих на себе зобов’язань. Вразила оперативність, гнучкість та своєчасне реагування на всі запити та побажання, індивідуальний підхід до кожного замовлення. Пунктуальність викладачів, стабільно висока якість викладання...

Image Education LetterThe British Council Resource Centre in Kiev would like to support the application for a licence to teach English which is to be submitted to the authorities by the Children’s Cultural Centre of Image Education. The British Council organization was established in Ukraine in November 1992 to promote the development of education and culture and the exchange of ideas and understanding between the people of Ukraine and the people of Britain.

dima petrovАнглійська мова – ключик до успіху, свободи спілкування в світі та універсальний спосіб комунікації, і як додатковий інструмент пізнання інформації. Це одні з найцінніших знань, що я отримував за своє життя.

Англійську вивчав ще у школі. Час від час по роботі доводилось практикувати, розмовна мова була на непоганому рівні, а от граматика «кульгала». Вирішив піти підтягнути знання, обрав Імідж Освіта і не жалкую!

ВГОРУ