Бізнес-тренінги Анданте

Програми з ділового навчання розроблені як окремий продукт для ділових людей столиці. У фокусі їхньої уваги особистісний ріст, лідерство, бізнес-психологія і особиста ефективність.

Корпоративні та індивідуальні замовники обирають самі різні програми: від "Ефективна команда", "Корпоративна культура", "Лідерство", "Особиста ефективність" і до "Трансформація проблем - секретна зброя буддистів" і "Таємниці Тибету". Останні, давно вже стали легендарними брендами, які збирають повні зали успішних ділових людей столиці!

Автор програм:
Володимир Коливай - бізнес-консультант, Генеральний директор Імідж Освіта, член Української Асоціації Менеджмент Консультантів та Європейської Бізнес Асоціації, провідний консультант України з лідерства та особистої ефективності.

Володимир Коливай є першим в Україні бізнес-консультантом, хто відкрив громадськості науково-психологічні аспекти тибетського буддизму, адаптувавши їх для використання в лідерстві, управлінні та стратегічному менеджменті!

Подібні програми активно використовуються провідними університетами світу, такими, як Стенфорд, Гарвард, Оксфорд та іншими. Володимир єдиний в Україні, хто мав офіційний прийом в резиденції Далай-Лами XIV і особисто знайомий з провідними консультантами та науковцями зі світовим ім'ям.

Познайомтеся з усіма програмами на: vipassana.com.ua

ВГОРУ