Розпочато набір в групи!

англійська для дорослихІмідж Освіта чітко розуміє потреби дорослих людей. До Ваших послуг всі мовні рівні, групові та 1 + 1 програми. Здивує і легка методика вивчення англійської. Вона унікальна тим, що з її допомогою англійська для дорослих вивчається цілісно, а не поверхово.

Не втрачайте час і займайтеся по системі школи англійської мови Імідж Освіта з мінімальними домашніми завданнями! Завдяки нам, люди зможуть не просто завчити певний набір слів, а вільно розмовляти англійською і без помилок формулювати свої думки. Все легко і швидко, якісно і надійно!

Кілька слів про атмосферу. Вона не залишить Вас байдужими.
Вас чекають комфортабельні умови навчання, цікаві одногрупники, чудова атмосфера співпраці та сучасні підручники з Великобританії. Вас зустрінуть комфортні, добре укомплектовані і чисті класи!

Загальна англійська для дорослих

У загальній та діловій англійській мові є багато спільного: граматика, вимова, фонетика і навичка сприйняття на слух. Це дуже важливо знати, оскільки єдиною відмінністю залишається лексика і деякі стійкі фрази. Наприклад: підручники із загальної англійської мови переповнені темами про сім'ю, смаки, домашніх тварин, друзів і подорожі.

Загальна англійська мова для дорослих – це універсальна програма, яка однаково добре підходить як початківцям слухачам, так і тим, хто бажає вдосконалити раніше отримані навички. Основна увага приділяється лексиці повсякденного спілкування. Вивчення програми розвиває чотири здібності - усне мовлення, читання, письмо та аудіювання.

Варто пам'ятати: що всі програми ґрунтуються на загальній англійській мові. Вивчати Business English рекомендується не раніше, ніж з третього мовного рівня.

Бізнес-англійська для дорослих

Добре володіння діловою англійською мовою - це фактор, що дозволяє розраховувати на досягнення успіху в міжнародному бізнесі. Курси англійської для дорослих, що мають бізнес-напрямок, дають величезну перевагу при працевлаштуванні в закордонні компанії або при спілкуванні зі своїми англомовними партнерами.

Незважаючи на те, що в загальній і діловій англійській мові багато спільного, відмінністю залишається лексика і деякі стійкі фрази.

У підручнику Business English Ви зустрінете ряд зовсім інших тематик: фінанси, маркетинг, сервіс, лідерство та міжнародні стандарти ведення бізнесу. Ви дізнаєтеся про правила вживання англійської мови, спираючись на ознайомлення та вивчення певних процедур. Можливо, вперше в житті Ви дізнаєтеся про правила знайомства в офісі, ритм і стиль ділової зустрічі, публічної презентації або особливості проходження співбесіди.

Увага: вивчення Business English починається, як правило, з третього мовного рівня.

Розпочато набір в групи!

Дивитись ціни

Дізнатися більше про головні відмінності загальної та бізнес-англійської.

БОНУСИ, ЗА ЯКІ ВАМ НЕ ДОВЕДЕТЬСЯ ПЛАТИТИ

  • безкоштовне визначення мовного рівня згідно Загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти (CEFR)
  • надаємо всі необхідні роздаткові матеріали для навчання
  • постійний доступ до навчальних підручників в електронному вигляді
  • доступ до он-лайн бібліотеки додаткових матеріалів для закріплення своїх знань з англійської мови
  • сертифікат міжнародного зразка по завершенню навчання, згідно Загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти (CEFR)
  • безкоштовні консультації з викладачем по темі пропущеного Вами уроку
ВГОРУ