Розпочато набір в групи!

Англійська для дітей

Англійська для дітейДіти ... Ви самі знаєте, як з ними нелегко вивчати те, що здається їм нецікавим. В основі роботи Імідж Освіти з дітьми ‐ творчість та допитливість, а це саме ті речі, які гарантовано викличуть зацікавленість у дітей. Ваша дитина не тільки полюбить англійську мову для дітей, але так само вивчить її швидко і ідеально!

Дитину чекають:

 1. Яскраві, чудово дизайновані підручники, які викликають інтерес.
 2. Адаптована вікова методика та індивідуальне розуміння проблем.
 3. Відкрита, творча і професійна робота викладача.
 4. Коректний і помірний контроль дітей та чіткий ритм роботи.
 5. Точний моніторинг успішності дитини за програмою.

Віковий розподіл:

 • Курси англійської мови для дітей віком 6-7 років
 • Для дітей віком 8-11 років

Кожна дитина буде оточена увагою та турботою, завдяки чому вона полюбить сам процес навчання. Уроки англійської для дітей базовані на інноваційній методиці, що застосовується в багатьох розвинених країнах. Вона підходить як для початківців, так і для тих дітей, які вже почали вивчати основну світову мову. Англійська Вашої дитини буде краще, ніж у ровесників, що стане результативною інвестицією в майбутнє!

 

Англійська для підлітків

Англійська для підлітків Кому невідомо слово "конкуренція"? Хто не хоче бути успішним у всьому? Імідж Освіта і її нова програма допоможе Вам стати кращим серед своїх однолітків! Англійська для підлітків зробить Вашу мрію реальністю! Приєднуйтесь до лідера ринку і дуже скоро Ви станете ним самі!

 1. Дизайн та наповнення підручників спрямовані тільки на успіх.
 2. Адаптована вікова методика та індивідуальне розуміння проблем.
 3. Відкрита, творча і професійна робота викладача.
 4. Коректний і чіткий контроль дисципліни, швидкий темп роботи.
 5. Точний моніторинг успішності за програмою, зворотній зв'язок.

На заняттях кожна молода людина вчиться заглядати в майбутнє і відчувати велич світу через свій прогрес в англійській. Англійська мова підліткам стане набагато доступнішою завдяки високому професіоналізму наших фахівців. Взаємодія з викладачем перетвориться на спільну творчу працю, результатом якої стане отримання міжнародного сертифікату! Створюйте краще майбутнє для себе, вивчаючи мову, якою розмовляють у переважній більшості країн!

Можливі наступні програми:

 • Загальна англійська мова для підлітків віком 12-16 років
 • Підготовка до здачі ЗНО
 • Підготовка до всіх міжнародних іспитів з англійської мови:
  (IELTS, TOEFL, KET, PET, FCE, CAE)

Важливо знати школярам: Випускникам загальноосвітніх шкіл, які отримають, навчаючись в Імідж Освіті, міжнародний сертифікат іспиту Cambridge ESOL PET, FCE, CAE, CPE, IELTS в додаток до атестата про повну загальну середню освіту, автоматично виставляється атестаційна оцінка з англійської 12 балів згідно Постанови Міністерства освіти і науки України від 08.02.13р., № 1 / 9-92. Таким чином, автоматична атестаційна оцінка з англійської 12 балів для загальноосвітніх шкіл вимагає підтвердити рівень В1. Для міжнародних шкіл і спеціалізованих шкіл англійської необхідним рівнем є В2.

МОН оприлюднили перелік міжнародних мовних іспитів, результати яких учні 9-х та 11-х класів можуть в 2019 році зарахувати як оцінку ДПА з іноземної мови. Зокрема, з англійської мови зараховуватимуть екзамени IELTS, TOEFL тощо, переглянути повний список можна тут.

Розпочато набір в групи!

Дивитись ціни

 

БОНУСИ, ЗА ЯКІ ВАМ НЕ ДОВЕДЕТЬСЯ ПЛАТИТИ

 • безкоштовне визначення мовного рівня згідно Загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти (CEFR)
 • надаємо всі необхідні роздаткові матеріали для навчання
 • постійний доступ до навчальних підручників в електронному вигляді
 • доступ до он-лайн бібліотеки додаткових матеріалів для закріплення своїх знань з англійської мови
 • сертифікат міжнародного зразка по завершенню навчання, згідно Загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти (CEFR)
 • безкоштовні консультації з викладачем по темі пропущеного Вами уроку
ВГОРУ