Розпочато набір в групи!

Імідж Освіта неодноразово була запрошена для участі в міжнародній конференції Ради Європи щодо стандартів викладання англійської мови на правах єдиного представника серед країн, що не входять в ЄС. Отже, всі програми компанії повністю відповідають Загальноєвропейським Рекомендаціям з мовної практики Ради Європи.

градація рівнів англійської Згідно загальновизнаній у світі Європейській градації мовних рівнів, їх існує 6. В Імідж Освіті на засвоєння одного рівня витрачається набагато менше часу, ніж на звичайних курсах.

Вступне тестування відразу покаже з якого рівня Вам доцільніше починати навчання: з першого, другого, або, можливо, навіть з останнього!

BEGINNER: знання алфавіту, правил читання, фонетичних особливостей; розуміння найпростіших текстів, оголошень, анкет; оволодіння елементарною граматикою (звичайний простий час, минулий простий час, вказівні займенники тощо); вміння відповісти на найзагальніші запитання про себе, свою родину, роботу, житло, хобі.

ELEMENTARY (A1): розуміння та використання знайомих щоденних виразів та базових фраз, що спрямовані на задоволення конкретних потреб; розуміння знайомих назв, слів та дуже простих речень в рекламі; вміння відрекомендуватися, поставити запитання щодо деталей та відповідати на них. Наприклад, про місце проживання, знайомих та про особисті речі; вміння писати короткі речення та заповнити реєстраційну форму в готелі.

PRE-INTERMEDIATE (A2): розуміння речень та виразів, що часто використовуються в сферах безпосереднього вжитку (наприклад, основну особисту та сімейну інформацію, покупки, місцева географія, працевлаштування тощо); вміння спілкуватись у простих та рутинних ситуаціях, що вимагають найпоширенішого і прямого обміну інформацією на знайомі чи побутові теми; вміння використовувати набір фраз і речень, щоб розповісти про сім'ю, друзів, умови життя, свою освіту, а також теперішню або попередню роботу; вміння читати дуже прості, короткі тексти в щоденних матеріалах, наприклад оголошеннях, меню тощо, а також розуміння особистих листів; вміння писати нотатки, повідомлення, особисті листи, наприклад лист-подяку, або лист-заяву тощо.

INTERMEDIATE (В1): розуміння основної думки простих чітких даних зі знайомих сфер, що регулярно зустрічаються на роботі, в школі, на відпочинку тощо; дає можливість отримати роботу в іноземній компанії (в залежності від вимог); можливість спілкуватись в більшості ситуацій, що можуть виникнути під час подорожування, де спілкуються англійською; вміння складати зв'язне повідомлення на теми, які знайомі чи які відносяться до особистих інтересів; вміння описувати враження, події, мрії, надії і прагнення, викласти і обґрунтувати свою думку та плани.

UPPER INTERMEDIATE (В2): розуміння основної думки складних текстів на абстрактні і конкретні теми, в тому числі технічні теми, що стосуються спеціалізації; вміння спілкуватися легко та вільно з носіями мови; вміння робити чіткі, детальні повідомлення по широкому колу питань і передавати свій погляд на основну проблему, наголосити переваги і недоліки то чи іншого питання; розуміння лекцій, якщо тема знайома; фільмів та новин зі стандартною вимовою; вміння написати чіткий та детальний текст на знайомі Вам тематики, а також надати ґрунтовне пояснення своєї думки.

ADVANCED (C1): розуміння широкого спектру складних і довгих текстів, розпізнання прихованого значення; вміння вільно і безпосередньо висловлюватись, застосовуючи сталі та ідіоматичні вирази; вміння використовувати мову гнучко та ефективно для соціальної, наукової і професійної діяльності; вміння створювати чіткий, добре структурований, детальний текст на складні теми, демонструючи володіння організаційними моделями, засобами зв'язку та об'єднанням елементів тексту; розуміння телевізійних програм та фільмів, довгих промов; вичерпно і чітко виражати емоції, використовуючи вербальні і невербальні засоби комунікації, наприклад, розповісти сумну історію, жарт, передати спогади.

Традиційно висока якість, перевірена досвідом!

ВГОРУ