Розпочато набір в групи!

Міжнародні іспити з англійської мовиМіжнародні іспити необхідні для того, щоб зрозуміти, наскільки людина добре володіє англійською. Курси англійської мови для дорослих допоможуть отримати кожному відповідальному слухачеві довгоочікуваний сертифікат, що підтверджує його високий рівень знань.

Подумайте: який сертифікат Ви отримаєте, навчаючись у нікому невідомого репетитора і що Ви зможете прикласти до пакету документів, коли для цього прийде час? - Нічого. Все буде по-іншому, якщо у Вас є престижний Сертифікат Імідж Освіти - ліцензованих курсів Європейської Бізнес Асоціації та Британсько-Української Торгової палати!

Пропонуються програми підготовки до складання іспитів на IELTS, TOEFL, CAE, BEC, FCE, PET, KET та інші. Ви можете отримати сертифікати двох видів:

 1. Сертифікат Імідж Освіти міжнародного зразка, який видається згідно з європейськими стандартами.
 2. Міжнародні сертифікати Cambridge ESOL, IELTS, TOEFL та інші. Імідж Освіта є одним з лідерів серед провайдерів у підготовці до цілого ряду міжнародних іспитів.
01 Min
02 Min
01 Min

Дізнайтеся більш детально про існуючі у світі сертифікати з англійської мови:

TOEFL (Test Of English as a Foreign Language) представлений компанією Educational Testing Service (США). Основні країни, в яких визнаються результати TOEFL: США, Канада, Великобританія, Індія, Китай, Тайвань, Туреччина, Німеччина, Італія, Франція. Близько 9000 навчальних закладів і компаній в більш ніж 130 країнах світу вимагатимуть результати TOEFL. Вони діють 2 роки і підлягають перездачі, якщо вони вам знову будуть потрібні після цього терміну. TOEFL констатує рівень підготовки в англійській мові тих, для кого англійська не є рідною. TOEFL має 4 складові: Reading, Speaking, Listening і Writing.

Детальніше про структуру: Існує 2 варіанти цього тесту: TOEFL PBT (на папері) і TOEFL IBT (значить через Internet). Сьогодні TOEFL здається переважно в Інтернет, включаючи компонент розмовної мови. В цілому TOEFL оцінюється за шкалою від 0 до 120 балів. Кожен модуль (Listening, Speaking, Reading і Writing) оцінюється від 0 до 30 балів. Остаточний результат становить суму балів усіх модулів. Поняття прохідного балу відсутнє – кожна установа, в яку Ви подаєте цей сертифікат, встановлює свої вимоги. Мінімальний бал для TOEFL IBT варіюється від 61 балу до 109 балів у найвибагливіших. Середній бал по TOEFL IBT становить приблизно 75 для студентів і 84 для аспірантів.

Сертифікат TOEFL дійсний протягом двох років. Більш того, багато американських університетів розглядають результати, отримані не раніше, ніж за рік до вступу. Результати тесту Ви можете дізнатися через 2 тижні після здачі на сайті екзаменаційного центру, офіційне підтвердження приходить поштою через 5-6 тижнів після складання іспиту.

IELTS (International English Language Testing System) не менш популярний. Розшифровується, як міжнародна система тестування на знання англійської. Тест також для тих, хто збирається вчитися, іммігрувати або проходити практику в англомовному середовищі і дозволяє визначити рівень володіння англійською, у тих, для кого англійська не є рідною. IELTS був створений, як сучасний британський аналог TOEFL спільно трьома організаціями: Британською Радою, Австралійської освітньою організацією IDP і Кембриджським Університетом.

Тест IELTS, в обов'язковому порядку, необхідно здавати всім, хто планує:

 • подавати документи на імміграцію в Канаду, Австралію, Нову Зеландію, Великобританію;
 • вчитися в канадських, австралійських, новозеландських, американських, британських або ірландських університетах.

З усіх міжнародних іспитів, тільки іспит IELTS передбачає оцінку володіння мовою з урахуванням середовища, в якому кандидат її буде використовувати.

Існує два модулі тесту IELTS: Academic Module (для вступників до університетів) і General Module (для тих, хто виїжджає на ПМП до Канади, Австралії або Нової Зеландії). Обидва варіанти складаються з чотирьох частин: Reading, Writing, Listening, Speaking.

IELTS охоплює рівні знання англійської мови від 0 ("Starter") і до 9. Однак, 8 або 8.5 вже вказує, що ви англійською володієте досконало. Однак для вступу до більшості вузів за кордоном досить набрати 6 - 6.5 балів, а для імміграційної мети: 5-7 балів. Тест складається з 4 секцій, максимальний бал по кожній з секцій 9, а загальний бал складе середньоарифметичне з чотирьох окремих оцінок всіх компонентів. IELTS має загальнодоступну базу результатів для всіх бажаючих. IELTS визнає більше 7000 навчальних закладів та організацій у 120 країнах світу. Основні країни - це Велика Британія, Австралія, Нова Зеландія, Канада, Ірландія, США.

Термін дії сертифіката IELTS - 2 роки; після цього рівень володіння англійською знову доведеться підтверджувати. Цим IELTS схожий з TOEFL.

Результати іспиту IELTS доступні в системі онлайн на 14-й день після здачі іспиту.

Кембриджські іспити з англійської мови (Cambridge ESOL - English for Speakers of Other Languages) Cambridge ESOL - це найпрестижніші в світі сертифікати. Іспити Cambridge ESOL розроблені і координуються Cambridge Assessment - екзаменаційним підрозділом Кембриджського університету (University of Cambridge). Це найвідоміша в Європі організація, яка займається оцінкою рівня володіння англійською. Всі Кембриджські іспити з англійської мови відповідають загальноєвропейській системі оцінки мовної компетенції (Common European Framework of Reference for Languages). Існує рівнева система володіння англійською мовою - від рівня А1 (початківці) до рівня С2 (володіння).

Іспити Cambridge ESOL включають в себе п'ять сертифікатів володіння англійською спільною мовою - KET, PET, FCE, CAE, CPE та три тести з ділової англійської мови - BEC Preliminary, BEC Vantage, BEC Higher.

Кембриджські іспити відкривають можливості:

 • вступ до університетів і коледжів
 • працевлаштування та кар'єрне зростання
 • визначення мовного рівня в англійській мові
 • мотиваційний елемент у професійній та науковій міжнародної діяльності.

Тисячі університетів, роботодавців та офіційних організацій вимагають результати саме Кембриджських екзаменів. Більш детальну інформацію про те, які організації визнають результати Кембриджських екзаменів, можна знайти за наступним посиланням (http://www.cambridgeenglish.org/why-cambridge-english/global-recognition/).

Міжнародний іспит BEC (Business English Certificate) - чудовий іспит з англійської мови для тих, хто хоче зробити кар'єру. BEC відноситься до категорії професійних іспитів і має три рівні складності для кандидатів з різною підготовкою (preliminary - Intermediate / B1, vantage - Upper-Intermediate / B2, higher - Advanced / C1).

Іспит спрямований на перевірку основних компонентів мови, тому ідеальний для тих кандидатів, яким бажано мати однаково високий рівень підготовки з усіх мовних навичок. Щоб отримати BEC, необхідно набрати не менше 60% правильних відповідей, щоб отримати C, не менше 75% - В і більше 80% - A. Інформація про регулярність проведення тестів можна отримати за посиланнями (http://www.cambridgeenglish.org/find-a-centre/) .

Кембриджські іспити дійсні все життя і не підлягають обов'язковій перездачі через 2 роки. Але пам'ятайте, що тільки ваша мова дає реальні можливості використання Кембриджських сертифікатів "без терміну». Тобто, сертифікат 10-річної давності не надто вразить роботодавця або вступну університетську комісію.

Інформацію про регулярність проведення тесту і місць складання цих іспитів ви можете отримати під час консультації в Імідж Освіті

МОН оприлюднили перелік міжнародних мовних іспитів, результати яких учні 9-х та 11-х класів можуть в 2019 році зарахувати як оцінку ДПА з іноземної мови. Зокрема, з англійської мови зараховуватимуть екзамени IELTS, TOEFL тощо, переглянути повний список можна тут.

Розпочато набір в групи!

Дивитись ціни

БОНУСИ, ЗА ЯКІ ВАМ НЕ ДОВЕДЕТЬСЯ ПЛАТИТИ

 • безкоштовне визначення мовного рівня згідно Загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти (CEFR)
 • надаємо всі необхідні роздаткові матеріали для навчання
 • постійний доступ до навчальних підручників в електронному вигляді
 • доступ до он-лайн бібліотеки додаткових матеріалів для закріплення своїх знань з англійської мови
 • сертифікат міжнародного зразка по завершенню навчання, згідно Загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти (CEFR)
 • безкоштовні консультації з викладачем по темі пропущеного Вами уроку
ВГОРУ