for scientists

З кожним роком англійська стає більш популярною і відкриває нові можливості та кордони.  Слідкуючи за тенденціями та потребами, Імідж Освіта розробила базовий інтенсивний курс для людей, які хочуть швидко оволодіти англійською, щоб почувати себе комфортно та гідно за кордоном.

Цей курс розрахований на початківців, які подорожуватимуть вперше і спрямований на людей різного віку. У програмі в цікавій та доступній формі ви відпрацюєте розуміння та вживання базових розмовних фраз для спілкування в готелі, ресторані, магазині та в транспорті.

Курс “За кордон вперше!” привабливий своїм практичним застосуванням та орієнтацією на швидке освоєння розмовної бази. Отже, за стислий період часу ви зможете не лише елементарно розуміти та говорити,  а й знайдете собі нові знайомства та зміцните свою пам’ять. Ви зможете розуміти та вживати елементарні фрази легко та з усмішкою.

Вас чекає кваліфікований та уважний викладач, затишна домашня атмосфера, кондиціонована аудиторія, вода, чай та кава, нові знайомства та цікаве спілкування.

Тривалість курсу

З 12 червня до 20 серпня 2017 р.

Розклад

Три заняття в тиждень по 2 години
Понеділок/середа/п’ятниця
Вівторок/четвер/субота
9:30 – 11:30

Вартість за 1 годину

80 грн.

Вартість за місяць

1920 грн.

БОНУСИ, ЗА ЯКІ ВАМ НЕ ДОВЕДЕТЬСЯ ПЛАТИТИ

  • безкоштовне визначення мовного рівня згідно Загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти (CEFR)
  • надаємо всі необхідні роздаткові матеріали для навчання
  • постійний доступ до навчальних підручників в електронному вигляді
  • доступ до он-лайн бібліотеки додаткових матеріалів для закріплення своїх знань з англійської мови
  • сертифікат міжнародного зразка по завершенню навчання, згідно Загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти (CEFR)
  • безкоштовні консультації з викладачем по темі пропущеного Вами уроку
ВГОРУ