Розпочато набір в групи!

Английский для детей

Коли перед Вами стає вибір, що краще для дитини: "один вдома" чи англійська з друзями і старшим вчителем, то рішення буде однозначне. Провести канікули весело і з користю в нашій мовній майстерні!

До уваги учнів 6 - 11 років та 12 - 16 років рівнів starter, elementary, pre-intermediate, intermediate, upper-intermediate! Запрошуємо Вас в літню мовну майстерню Image Education!

Тут англійська мова поєднується з творчістю і самовираженням. Саме завдяки цьому поєднанню засвоєння мовного матеріалу покращується практично вдвічі.
Ліцензія ГУОН №575416-АЕ терміном дії до 2020 року.

Протягом чотирьох тижнів червня Ваша дитина матиме унікальну  можливість практикувати та вдосконалити англійську, не гаяти час, а провести його з користю та цікаво. Тут є можливість підвищувати рівень англійської, розвивати мовленнєві навички, розширювати словниковий запас. Програма розроблена і  буде здійснюватись у цікавій формі із застосуванням сучасних методів.

Для найменших діток створено “Language Workshop” (“Мовна майстерня”). Чому майстерня? Тому що діти засвоюватимуть лексику за допомогою візуалізації, роблячи аплікації, створюючи малюнки, які відображатимуть те, що вивчається. У зв’язку з тим, що  ми мислимо образами, це допоможе словам краще відкластися у пам`яті.

Для старших дітей створено “Speaking Club”, де вони зможуть поглиблювати лексичний запас з певних тем, вдосконалюватимуть мовленнєві навички, тренуватимуть відповідні граматичні структури у формі діалогів, дискусії…

Це допоможе Вашій дитині у розвитку таких важливих навичок, як формування запитань, вираження своїх думок, ідей, розвитку творчого мислення!

Розпочато набір в групи!

 

Вартість за курс:

1 500 грн./ 1 місяць (8 занять)

Реєстрація триває до 1 червня! Поспішайте!

БОНУСИ, ЗА ЯКІ ВАМ НЕ ДОВЕДЕТЬСЯ ПЛАТИТИ

  • безкоштовне визначення мовного рівня згідно Загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти (CEFR)
  • надаємо всі необхідні роздаткові матеріали для навчання
  • постійний доступ до навчальних підручників в електронному вигляді
  • доступ до он-лайн бібліотеки додаткових матеріалів для закріплення своїх знань з англійської мови
  • сертифікат міжнародного зразка по завершенню навчання, згідно Загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти (CEFR)
  • безкоштовні консультації з викладачем по темі пропущеного Вами уроку
ВГОРУ