Розпочато набір в групи!

методика навчання англійськоїТренінгова методика навчання англійської мови в Києві, авторами якої і є Імідж Освіта - це знахідка для тих, хто не бажає годинами просиджувати на звичайних курсах. Вона розрахована на тих, хто не має часу для виконання домашніх завдань. І це дуже важливо.

Комунікативний метод і традиційні класичні підходи доповнені новітніми знахідками сучасних лінгвістичних технологій. Все легко і цікаво, зрозуміло і просто!

Акцент зроблений на поліпшення розмовної та письмової англійської. Більша частина матеріалу засвоюється в класі! Всі програми школи англійської мови Імідж Освіта цілком узгоджені з «Загальноєвропейськими Рекомендаціями з мовної практики Ради Європи». Більше ніж за 25 років роботи, тисячі успішних ділових людей і лідерів серед молоді отримали свою англійську саме тут!

 

1 особливість:
"Можу писати - можу і говорити".
Методика вивчення англійської мови в Імідж Освіті побудована так, що навчаючись легко і без помилок говорити – Ви удосконалюєте і письмову англійську! Тільки уявіть: Ви без будь-яких проблем ведете листування в Інтернет, не маючи ніяких складнощів із розумінням. На курсах англійської Імідж Освіта Ви отримаєте не тільки вільну розмовну англійську мову, а й вільну письмову!

 

2 особливість:
"Методика тренінгового інтенсиву".
Імідж Освіта є автором тренінгової методики в Україні. Вона передбачає широке застосування такого специфічного обладнання як відеокамери, радіотелефони, дартс, BBC English Game та ряд Британських Know-How в методиці. Беззаперечну перевагу над існуючими системами складають: акцент на роботі в класі, відсутність об'ємних домашніх завдань та вивчення мови за максимально короткий термін часу!

 

3 особливість:
"Можливість розпочати курс будь-коли".
Ця система унікальна і буде Вами оцінена гідно. Вона дає Вам можливість почати курс в будь-який зручний для Вас час, в обрану Вами дату. Це можливо завдяки системі, яка точно, а не в цілому, визначає Ваш мовний рівень. Вам точно і професійно визначать мовний рівень. Вам компетентно порекомендують групу саме Вашого рівня. Ви будете зараховані відразу і відчуватимете себе комфортно! Навіщо чекати початку семестру кілька місяців, якщо гарантована можливість не втрачати час? 

Секрети тренінгової методики

ВГОРУ