Розпочато набір в групи!

фонетичний курс англійської мови

Where have you studied English?! - із захопленням вигукне кожен носій мови, з яким Ви познайомитеся в недалекому майбутньому. Чому? Тому що ми з Вами над цим працювали разом і працювали професійно!

Фонетичний курс

Фонетичний курс та Розмовний клуб мають певну відмінність.
Якщо в Розмовному клубі мова йде про вільне володіння лексикою, то у фонетичному курсі у фокусі уваги буде саме ЯКІСТЬ Вашої англійської. Багато кого цікавить цей курс і через те, що красива і правильна вимова є вагомою частиною Вашого іміджу експерта англійської мови.

Який би мовний рівень Ви не закінчили, якою б впевненою не була навичка говорити, але якість звучання та вимова - вирішують все! Як алмаз без огранки не стане блискучим діамантом, так і граматика із словниковим багажем ще не стануть тією справжньою витонченою мовою, яка довершить Вашу позитивну репутацію.

Вам буде цікаво дізнатися, що ЖОДЕН звук в англійській не співпадає 100% з українським чи російським. А саме ці деталі і відрізняють мову перехожого та мову диктора телебачення.
Нехай Ваша мова помножить Ваш особистий імідж та стане невід'ємною частиною Вашого успіху!

А тепер найприємніше: Фонетичний курс не передбачає велику витрату часу. Вам потрібно буде відвідати ВСЬОГО 8 занять. І Ваша мова стане яскраво-барвистою, зрозумілою, з легким аристократичним шармом справжнього джентельмена чи леді.
Це чудовий шанс! Не втратьте його!

Тривалість курсу: 8 занять (по 1,5 год.)
Розклад: по вівторках - 19:00-20:30.
Відділення: вул. Ярославська, 6.
Вартість курсу: 1 680 грн. (60 хв. – 140 грн.)

ВГОРУ