Встигніть записатися на навчання!

фонетичний курс англійської мови

Where have you studied English?! - із захопленням вигукне кожен носій мови, з яким Ви познайомитеся в недалекому майбутньому. Чому? Тому що ми з Вами над цим працювали разом і працювали професійно!

Фонетичний курс

Фонетичний курс та Розмовний клуб мають певну відмінність.
Якщо в Розмовному клубі мова йде про вільне володіння лексикою, то у фонетичному курсі у фокусі уваги буде саме ЯКІСТЬ Вашої англійської. Багато кого цікавить цей курс і через те, що красива і правильна вимова є вагомою частиною Вашого іміджу експерта англійської мови.

Який би мовний рівень Ви не закінчили, якою б впевненою не була навичка говорити, але якість звучання та вимова - вирішують все! Як алмаз без огранки не стане блискучим діамантом, так і граматика із словниковим багажем ще не стануть тією справжньою витонченою мовою, яка довершить Вашу позитивну репутацію.

Вам буде цікаво дізнатися, що ЖОДЕН звук в англійській не співпадає 100% з українським чи російським. А саме ці деталі і відрізняють мову перехожого та мову диктора телебачення.
Нехай Ваша мова помножить Ваш особистий імідж та стане невід'ємною частиною Вашого успіху!

А тепер найприємніше: Фонетичний курс не передбачає велику витрату часу. Вам потрібно буде відвідати ВСЬОГО 8 занять. І Ваша мова стане яскраво-барвистою, зрозумілою, з легким аристократичним шармом справжнього джентельмена чи леді.
Це чудовий шанс! Не втратьте його!

Тривалість курсу: 8 занять, 12 годин.
Вартість за 1 год: 100 грн.
Вартість курсу: 1200 грн.

 

Розмовний клуб

розмовний клуб англійської мови київ

У Вас є мрія і вона збувається!
Що може бути краще живого спілкування, нових знань і нових знайомств!?
Розмовний клуб дозволяє закріпити граматику, оновити лексику і забути про всі бар'єри.

Атмосфера клубу надзвичайно дружелюбна. За горнятком ароматної кави або чаю, у колі цікавих людей можна обговорити хвилюючі теми, максимально "відпрацювати" потрібні мовні звороти, "взяти на замітку" нові. Це прекрасна можливість попрактикувати! Ваша англійська в реальному спілкуванні стане зрозумілою і цікавою Вашому співрозмовнику. Досвідчений інструктор-викладач завжди у Вас під рукою!

Ви забудете про проблеми в спілкуванні, станете повністю вільними в спілкуванні.
Ці чудові можливості і відкриваються на Розмовному клубі.
Тільки жива, додаткова практика перетворить і посилить отримані Вами знання!

Весело! Цікаво! Корисно!

Тривалість 1 заняття: 1 год. 30 хв.
Вартість: 80 грн.

ВГОРУ