Розпочато набір в групи!

Бизнес английский для взрослых

Підготовка до ЗНО з англійської мови є відповідальним етапом для випускників загальноосвітніх навчальних закладів, які бажають навчатись у вищих навчальних закладах України, де іноземна мова включена до переліку предметів, необхідних для вступу на відповідний факультет.
Згідно наказу МОН від 31.07.2017р., для проведення ЗНО з англійської мови у 2018 році використовуватимуться відповідні предметні тести двох рівнів складності:

  • В1 (для випускників, які вивчали мову на базовому рівні)
  • В2 (для випускників, які вивчали мову на профільному рівні).

Декого лякає одне тільки нагадування про ЗНО, хтось поспіхом підтягує знання, інші губляться серед пошуків/завалів книжок та нотаток, сприймаючи це за безпосередню підготовку. У цій метушні може бути втрачено багато важливого та можуть з’явитися пробіли у знаннях.

Досвідчена команда Image Education зібрала для Вас усю корисну інформацію та розумно структуровані матеріали для успішної підготовки до тестування у 2018 році. Запрошуємо отримати оптимальну, комплексну та дієву програму підготовки з урахуванням усіх вимог ЗНО.

Наші студенти не сподіваються на «диво», «вдачу» чи «вгадування» на ЗНО з англійської мови, адже досягають бажаного результату шляхом вдосконалення своїх знань і набуття впевненості у власних силах!

МОН оприлюднили перелік міжнародних мовних іспитів, результати яких учні 9-х та 11-х класів можуть в 2019 році зарахувати як оцінку ДПА з іноземної мови. Зокрема, з англійської мови зараховуватимуть екзамени IELTS, TOEFL тощо, переглянути повний список можна тут.

Розпочато набір в групи!

Дивитись ціни

БОНУСИ, ЗА ЯКІ ВАМ НЕ ДОВЕДЕТЬСЯ ПЛАТИТИ

  • безкоштовне визначення мовного рівня згідно Загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти (CEFR)
  • надаємо всі необхідні роздаткові матеріали для навчання
  • постійний доступ до навчальних підручників в електронному вигляді
  • доступ до он-лайн бібліотеки додаткових матеріалів для закріплення своїх знань з англійської мови
  • сертифікат міжнародного зразка по завершенню навчання, згідно Загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти (CEFR)
  • безкоштовні консультації з викладачем по темі пропущеного Вами уроку
ВГОРУ